arastirma-urunlerimiz

DOĞRU ÜRÜN ARAŞTIRMASININ YAPILMASI

İthalatını yapmayı planladığınız ürünler için doğru piyasa araştırması fazla maliyet ve zaman kaybınızın olmamasını sağlayarak sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlar. Aşağıdaki ayrıntılı açıklanan işlemler için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1) Ürün Araştırma / Fabrika Tespiti

Talep etmiş olduğunuz ürün/ürünlerin Çinde araştırılması, fabrika tespiti ve buna bağlı olarak Türkiyedeki gümrük mevzuatı ile birlikte ürün/ürünlerin size kapı teslim maliyet raporunu çıkarmak. Not : İlk defa danışmanlık hizmeti vereceğimiz müşterilerimizden 500 usd karşılığı TL Proje bedeli alınmaktadır.

Not: Alınan proje bedeli numune ve kargo bedelini kapsamaz . Yapılan çalışma sonunda sipariş geçilmesi durumunda alınan bedel toplam fiyatttan düşürülecektir.

2) Numune Temini

Talep edilen ürün/ürünlerin araştırma sonrası maliyetleri sizin için uygunsa buna bağlı olarak ürünlerin numune tedariği. Numunesi getirilemeyecek ürünlerde gerekli görülmesi halinda fabrikanın Çin tarafında ziyareti ve raporlanması.


Biz Sizi Arayalım 

Çin’den İthalat hakkında detaylı bilgiler için sizi aramamızı istiyorsanız .Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz

CALL CENTER 0850 888 76 09

Gönder