ÇİN’DEN İTHALAT YAPMAK İSTEYEN YA DA MEVCUT İTHALATINI GELİŞTİRMEK İSTEYEN FİRMALAR

Her yıl yüzlerce Türk girişimci, Çin’den ithalat yapmaya niyetlenmekte ancak çoğu hayal kırıklığı yaşayarak zaman ve para kaybetmektedir. Halihazirda Çin’den ithalat yapan firmaların çoğu ise mallarının zamanında yüklenmemesinden, mal bedellerini peşin ödemek durumunda kalmaktan, mallarındaki kalite sorunlarından yakınmaktadır. Sanal ortamdaki Çinli tedarikçiler ya da Çin fuarlarında stand açan aracı firmalar, doğru ürünün, en uygun fiyata ve güvenilir bir üreticiden temin edilmesini ve istenen kalitede/zamanda yüklenmesini garanti etmez. Çin’de sizin adınıza çalışan bir ekibiniz olmadan Çin ile ticaret yapmak çok zor ve risklidir.

Çin ile ticaret yapmanın en ekonomik ve güvenli seçeneği Cindeniste.com

Çin ile ticaret yapmanın en ekonomik ve güvenli seçeneği mevcut tüm riskleri devredebileceğiniz bir Türk şirketi ile çalışmaktır. Cindeniste.com ile Çin’den ithal etmek istediğiniz tüm ürünlerde size güvenilir üreticiler ve rekabetçi fiyatlar bulmayı ve sizin için en uygun şartları hazırlayarak ticaretinizi verimli kılmayı taahhüt etmektedir. Cindeniste.com aracılığıyla yapacağınız ithalatlar size bir cok avantaj sağlayacaktır.

Çin'den Hızlı ve Kolay Tedarik Servisi

      SEKTÖRLERİMİZ 






Biz Sizi Arayalım 

Çin’den İthalat hakkında detaylı bilgiler için sizi aramamızı istiyorsanız .Lütfen aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz

CALL CENTER 0850 888 76 09

Gönder